SHAMASA

Na początku były podróże i przyjaźnie :)

Każdy zakątek świata ma do zaoferowania coś fascynującego.

Nas ujęły kosmetyki, zioła i produkty które są tak oczywistą częścią kultur i ludzi, którzy ich używają.

Zafascynowani bogactwem roślin, ich właściwościami i pasją właścicieli firm którzy je produkują, zamarzyliśmy o własnej małej firmie, która połączy ten zachwyt produktami, wolność w działaniu i możliwość opowiedzenia o tym, wszystkim, którzy będą mieli otwartość poznania.

I tak powstała Shamasa.

Wieloletnia selekcja pochodząca ze sprawdzonych upraw i producentów dla których praca równa się pasja to teraz nasz asortyment.

Jakość produktu to dla nas priorytet, dlatego w tej kwestii nie uznajemy kompromisów i bardzo dbamy o pochodzenie produktów, które legitymują się certyfikatami gwarantującymi ich jakość.

Olejki, mydła, hydrolaty, glinki i masła z naszej oferty to arsenał pielęgnacyjny, który jest stałym rezydentem w naszej prywatnej łazience i sprawdza się zarówno do pielęgnacji skóry jak i włosów. Nieustannie testujemy nowości, które chcielibyśmy Wam pokazać, ale też chętnie słuchamy Waszych opinii i korzystamy z Waszych doświadczeń.

Wszystko, czego sami używamy z pełnym przekonaniem polecamy naszym klientom.

Niezwykle cenne i ważne są dla przyjaźnie zarówno te prywatne jak i wynikające z relacji biznesowych, dlatego znamy zarówno naszych dostawców jak i cieszymy się z możliwości poznania naszych klientów.

Do zobaczenia
Magda i Marcin

Follow us on Facebook